starcities logo

"BİLGİLER KENDİLİĞİNDEN YERİNE OTURSUN!"

 
VERİ/BİLGİ ENTEGRASYONU

İnsan odaklı hizmetlerde işlenilen bilgiler, ilişkili hanelere kendiliğinden yerleşirler. Böylece çoklu bilgi toplama, bilgiye ulaşma ve bilgileri karşılaştırma kolaylaşır. Kullanıcı tanımlama ve kullanıcı menüsünün hazırlanması, yetkilerinin belirlenmesi gibi işlemleri yazılımın içinden gerçekleştirin ve büyük miktarda data altında hızlı raporlar üretin.

TAKİP KOLAYLIĞI

Maaşlar, bakiye durumları, borçlar, çalışma verimliliği, randevular, alınan kararların takibi ve iş dağılımından; araç ve demirbaş durumuna kadar pek çok konuyu kolayca takip edin.

KULLANICILARIN ENTEGRASYONU

Kullanıcıya özel menü tasarlayın ve diğer kullanıcılarla iletişim kurun. Aynı zamanda yönetici menülerinizi de tasarlayarak yapılan işlemlere ulaşın.

 
PROGRAMLARIN ESNEKLİĞİ

StarCities, tamamen açık kaynaklı program geliştirme araçları ile, programlara en üst düzeyde adapte edilebilir. İnternet ve intranetin olduğu her ortamda kullanabilme ayrıcalığını yaşayın!

GRAFİKLERLE ANLATIM DESTEĞİ

Kullanım yoğunluğunu ve gerekli bilgileri; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak gözlemleyin ve grafikler aracılığıyla takip edin.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

Saysis ISO-27001 (BGYS) sertifikasına sahiptir. Kurumlara yazılımlarıyla ilgili en üst seviyede veri güvenliği sağlar. Hem sistem güvenliği hem de kullanıcı yetkileri ve şifreleri ile ilgili her türlü güvenlik önlemi alınır. Çok kademeli bir dosya-veri koruma mevcuttur ve yetkisiz kişilerin kütük ve kayıtlara erişimini engellemek üzere, kullanıcı/ kütük/ kayıt düzenlerine erişim hakları bütünüyle tanımlanır.

HIZLI

“StarCities hız çağının yazılımıdır.”

StarCities’de açılış, kayıt, rapor ve benzeri işlemler için vakit kaybetmezsiniz.

StarCities’de tüm uygulamalar canlı bilgiye dayalıdır.

StarCities ile milyonlarca veri sizin için şekillenir.

StarCities kullanıcı dostu arayüzü ile kullanıcıların hızlı, yüksek performanslı hizmet üretmesine katkıda bulunur.

Saysis bünyesindeki uzman ekipler, talep ve sorunlarınıza anında çözüm üretirler.

ESNEK

“Siz StarCities’e göre değil, o size göre şekillenir!”

StarCities'de farklı gereksinimleriniz için yeni sürümü beklemek zorunda kalmazsınız. StarCities ihtiyacınıza özel çözümler sunar.

StarCities, kurumunuzda kullandığınız diğer yazılımlarla entegre çalışabilir ve bu konuda işbirliğine açıktır.

StarCities size kendi çözümlerini dayatmaz. Ürün ihtiyacınıza göre şekillenebilir ve talepleriniz StarCities’i geliştirmek için bir fırsat olarak algılanır.

GÜVENLİ

“StarCities bilgi güvenliğinin kritik olduğu bilinci ile tasarlanmıştır.”

StarCities'de tüm kullanıcılar, sorumlulukları doğrultusunda yetki sahibidirler.

StarCities'de bilgi işlenirken, iletilirken ve muhafaza edilirken gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik ilkeleri esas alınmıştır.

StarCities risk yönetimi yaklaşımını benimsemiştir.

StarCities’de tüm kullanıcıların gerçekleştirdikleri işlemlerin logları tutulur.