StarCities Mobil Uygulamalar

SAYSİS, STARCITIES İLE HİZMET SUNDUĞU KURUMLARıN İHTİYAÇ DUYDUĞU HER TÜRLÜ MOBİL UYGULAMALARDA DA MÜŞTERİLERİNE AYNı HıZDA YAZıLıM DESTEĞİ VERMEKTEDİR. GÜNÜMÜZDE MOBİL UYGULAMALAR HEM KAMU HİZMETLERİNDE HEM DE ÖZEL HİZMETLERDE VAZGEÇİLMEZ HALE GELMİŞTİR. SAYSİS; STARCITIES İLE TELEFON, MOBİL ÖDEME CİHAZı, KIOSK VE TABLET PC GİBİ MOBİL UYGULAMA ARAÇ YAZILIMLARıNDAN SONRA AKıLLı KALEM ÇÖZÜMÜNÜ DE BELEDİYELERE SUNARAK YEREL YÖNETİM YAZıLıMLARıNDAKİ ÖNCÜ ROLÜNÜ DEVAM ETTİRMİŞTİR.
SAYSIS OLARAK ÖNCELİĞİMİZ; MÜŞTERİLERİMİZİN KALİTELİ HİZMET SUNMASıDıR. BU DOĞRULTUDA KENDİ BÜNYEMZİDE MOBİL UYGULAMA YAZıLıMLARı GELİŞTİRDİĞİMİZ GİBİ, MÜŞTERİLERİMİZİN ÖNERDİĞİ MOBİL BELEDİYECİLİK YAZıLıMLARıNA DA DİNAMİK BİLGİ SERVİSLERİ ARACıLıĞıYLA HER TÜRLÜ DESTEĞİ SUNUYORUZ.

Dijital Kalem Uygulamaları

Yönetim Bilgi Sistemleri'nin en önemli sorunlarından biri de sisteme sağlıklı ve düzenli veri girişinin sağlanamamasıdır. Yönetim Bilgi Sistemi kullanıcıları işin yürütülmesi esnasında sisteme bilgi girmezlerse, iş tamamlandıktan sonra sisteme veri girişi yapmak durumunda kalmaktadırlar ve bu da artı iş yükü olarak görülmektedir. Belediyecilikte Akıllı Kalem uygulaması bu problemi çözmek amacıyla geliştirilmiştir. İlk olarak İstanbul Kalkınma Ajansı'nın finansal desteğini alan Çekmeköy Belediyesi için geliştirilmiş olan Akıllı Kalem Uygulaması, tüm yönetsel süreçlerde StarCities tarafından desteklenmektedir.

Mobil KBS Saha Veri Güncelleme Uygulaması

StarCities Kent Bilgi Sistemi verilerinin sahadan güncellenmesi çalışmalarını yürütmek üzere hazırlanmıştır. Kullanıcıların sahada pratik olarak verileri girip değiştirebileceği biçimde, Tablet PC’lere göre düzenlenmiş olan arayüzlerle ve 3G modemler aracılığıyla doğrudan sisteme bağlanarak online çalışmalar yapabilmesini sağlamaktadır. 3G modemin çalışmadığı yer ve durumlar için offline çalışacak bir model de ayrıca tasarlanmıştır. Mobil KBS Saha Veri Güncelleme Uygulaması ile saha ekiplerinize StarCities üzerinden görev atayabilir, saha personelinizin çalışmalarını program üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Mobil Ödeme Uygulamaları

Mobil Su Okuma

Mobil Tekne Takip

KIOSK Uygulamaları

Yukarı